O nás

Loading
loading..

O nás

Únor 25, 2019
administrator
No Comments

Společnost MCAT Automation s.r.o. byla založena v roce 1992 Jaroslavem Stunou, který je v současné době zároveň vlastníkem i výkonným ředitelem. Už od svého založení se společnost zaměřila na dodávku kvalitních průmyslových řídících systémů investorům u nás i v zahraničí.

BOROVANY1

Máme mnoho zkušeností s návrhem a implementací řídících systémů pro široké spektrum technologických procesů – od výrobních linek pro zpracování nerostů, přes odpopílkování elektráren, řízení produkce potravin, protipovodňových opatření až k řízení dekorativních městských fontán.


Mnoho z našich referencí je z oblasti úpravy a zušlechťování nerostů (písek, živce, kaolin, lupek atd.). Řídíme technologie dopravy, sušení, drcení, mletí a lisování. Máme také mnoho aplikací v pivovarnickém průmyslu, kde jsme dodávali řídící systémy pro Plzeňský Prazdroj, realizujeme velkokapacitní distribuci piv pro sportovní stadiony a dodáváme informační technologie pro samoobslužné pivní bary (The PUB2S2B2SMTBeer House). Naše řídící systémy jsou v několika  minipivovarech, které s pomocí zkušených partnerů,  dodáváme jako kompletní technologické celky.


Součástí dodávek není jen řídící systém, ale ve většině případů i kompletní dodávka silové elektročásti (rozvaděče, měniče, kabeláž atd.).


Realizaci vždy předchází detailní projekt, který obsahuje technologické schéma, projekt elektro, projekt řídícího systému, specifikaci zařízení, polní instrumentaci, kabeláž, včetně zakreslení dispozic zařízení.

Naše komplexní řešení obsahuje i návrhy technologických algoritmů, které jsou jádrem pro navrhovaný hardware  a aplikační software řídícího systému.


Kvalitní projekt je vždy zárukou úspěšné realizace.


Naším cílem je být spolehlivým partnerem na trhu řídících systémů, poskytovat profesionální přístup k jejich integraci a zajišťovat servis po celou dobu životnosti technologie.

technology

Layout mode
Predefined Skins
Custom Colors
Choose your skin color
Patterns Background
Images Background
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat